0

هیچ محصولی وجود ندارد

0 ریال جمع مبلغ
داروی سم اسب

امروزه از محبوبیت فراوانی در نزد علاقمندان سوارکاری برخوردار است. این نوع داروی سم اسب توانسته است غیر از موفقیت های درخشانی که در زمینه بهبود و التیام زخم های سم اسب به دست آورد همچنین به عنوان یک محصول کاربردی شناخته شود که در زمره تجویزهای دامپزشکان مجرب بدین منظور قرار گیرد.

چرا سم اسب به محافظ نیاز دارد؟

اسب اگرچه در ظاهر حیوان زیبا و مقاومی به نظر می رسد ولی در صورت عدم به کارگیری مراقبت های خاصی که سلامت این حیوان را تضمین می کند ممکن است مشکلاتی ناخواسته به وقوع بپیوندد که از همان ابتدا می توان از بروز یا پیشرفت آن جلوگیری کرد. اصولا به دلایل مختلفی بخش هایی از سم که در تماس با زمین خاکی مسابقه و یا سایر سطوح قرار می گیرند گاه دچار مشکلاتی می شوند که به صورت زخم ها یا گندیدگی سم اسب نمایان می شود. در واقع زمانی که این نوع داروی سم اسب را مورد استفاده قرار می دهیم از پیشرفت بیماری ها و عفونت های موجود در این ناحیه جلوگیری می کنیم. در مواردی که به موقع از داروی سم اسب استفاده نکنیم شاید خطر انتشار عفونت نیز وجود داشته و موجب لنگش یا آسیب های جبران ناپذیری به اسب می شود. بنابراین زمانی که امکان پیشگیری به هر دلیلی مهیا شده است دلیلی ندارد که هوف پک یا همان داروی سم اسب را نادیده بگیریم. قطعا هیچ یک از پرورش دهندگان یا کسانی که به هر نحوی در زمینه پرورش انواع اسب سرمایه گذاری کرده اند و با این موجود زیبا و تیزرو در ارتباط هستند قصد ندارند سرمایه خودشان را برای یک سهل انگاری کوچک در این زمینه به خطر بیندازند. اگر قصد دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هوف پک و مزایای استفاده از این نوع داروی سم اسب اطلاعات بیشتری را کسب کنید به شما توصیه می کنیم که در ادامه این مطلب نیز با ما همراه باشید.هوف پک؛ داروی سم اسب تک

هوف پک توانسته است اثر بخشی خود را به عنوان یک ترمیم کننده و بهبود دهنده زخم های ناحیه سم اسب به اثبات برساند. عمده مواردی که می تواند این نوع داروی سم اسب موجب بهبود و درمان آنها شود عبارتند از:

• نرمی سم اسب

• کجی یا شکنندگی سم اسب

• ترک های سم اسب

• زخم های عمیق پنجه سم اسب

• زخم های کف سم اسب

همانطور که اشاره شد عوامل مختلفی در پیدایش این زخم ها و عوارض دخیل هستند. مراقبت صحیح و اصولی با استفاده از داروی سم اسب که بتواند سم های حیوان را که حیاتی ترین عضو اسب برای قرار گرفتن در کورس های مختلف می باشد را تامین کند می تواند به شادابی و باقی ماندن او در این رشته سوارکاری و سایر مواردی که با حضور اسب های قبراق و با نشاط معنا می گیرد یاری برساند.

سایر ویژگیهای کلیدی داروی سم اسب هوف پک

• محافظ رشد سم اسب

• تقویت یال اسب و شفاف کردن آن

• مرطوب کردن پوست های خشک و یا کدر اسبمیزان مصرف داروی سم اسب در اسب های بالغ

مقادیر مصرف داروی سم اسب در اسب های بالغ 20 گرم در روز می باشد. در واقع داروی سم اسب هوف پک که در یک سطل بسته بندی شده است می تواند حدود 100 روز در وعده های مشخص مورد استفاده قرار گیرد.

میزان مصرف داروی سم اسب هوف پک در اسبچه ها و کره اسب ها

مقادیر مصرف داروی سم اسب هوف پک برای اسب های نابالغ 20 گرم به صورت دو روز یک بار می باشد. داروی سم اسب هوف پک برای اسبچه ها و کره اسب های نابالغ با این دوز مصرف برای حدود 200 روز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

ترکیبات داروی سم اسب هوف پک

این نوع داروی سم اسب متشکل از ترکیبات زیر می باشد:

بیوتین

اسیدهای آمینه

متیل سولفونیل متاندرباره داروی سم اسب هوف پک بیشتر بدانید

در حفظ داروی سم اسب هوف پک باید نهایت احتیاط را به خرج دهید تا این دارو خواص اثربخشی خودش را از دست ندهد. بسیاری ا افرادی که از این دارو به منظور ترمیم و بازسازی ضایعات موجود روی سم اسب استفاده کرده اند مدعی هستند که پس از حدود 6 هفته از طول دوره درمان با داروی سم اسب هوف پک علایم بهبود و ترمیم زخم در آن نواحی مشاهده شده است. بنابراین برای التیام زخم های این نواحی نیازمند صبر و مدت زمان نسبتا طولانی هستید تا اثرات مفید آن را مشاهده نمایید.

در چه شرایطی دوز مصرفی داروی سم اسب هوف پک کاهش پیدا می کند؟

به طور معمول در ظرف مدت 4 تا 6 هفته پس از شروع دوره درمان میزان مصرف داروی سم اسب هوف به نصف کاهش پیدا می کند. در صورتی که پس از این مدت همچنان بیماری ادامه پیدا کرد حتما دارو را با دوز مصرفی قبلی ادامه دهید تا علائم بهبود حاصل شود.

مرز اثربخشی کامل و بهبود سم اسب با داروی سم اسب هوف پک

به طور معمول پس از مصرف داروی سم اسب هوف پک به مدت زمان معینی بین 9 تا 12 هفته در طولانی مدت نیاز دارید تا بهبود کامل حاصل شود. البته این شرایط نیز کاملا تثبیت شده نیست و ممکن است تابع شرایط پیشرفت بیماری یا سایر مشکلات باشد. ولی چیزی که مسلم است این است که پس از دو ماه از مصرف داروی سم اسب هوف پک می تواند شاهد افزایش رشد سم ها در ناحیه کرونری بود.

مزیت استثنایی داروی سم اسب هوف پک

هوف پک بدون هر گونه مواد نیروزا و ترکیبات دوپینگی بوده و بنابراین یک داروی صد در صد طبیعی با اثر بخشی بی نظیر و کارایی فوق العاده به شمار می رود. با مصرف این دارو می توانید امیدوار باشید که اسب شما همچنان در کورس رقابت ها می ماند و می تازد.

تولید کننده داروی سم اسب هوف پک

کمپانی مرووی ایرلند منطبق با استانداردهای معتبر کیفی اقدام به تولید این محصول نموده است که جزو محصولات شاخص این کمپانی به شمار می رود.