0

هیچ محصولی وجود ندارد

0 ریال جمع مبلغ
داروی اسب کورسی

بهره گیری از مکمل دی متیل گلیسین hcl به بهبود عملکرد و تنظیم گردش خون و همچنین افزایش استقامت و درمان بیماری های اسب های کورسی یاری می رساند. این دارو حتما باید تحت نظر دامپزشک مربوطه مورد استفاده و تجویز قرار گیرد.

چرا استفاده از داروی اسب کورسی dmg ضرورت دارد؟

امروزه اسب نه تنها یک حیوان زیبا و پر فایده بلکه یک سرمایه ارزشمند برای مالکان ان به شمار می رود. صنعت پرورش اسب ضمن توجه به نیازهای مختلف این صنعت لازم است تا از وجود دامپزشکان به منظور گسترش اصطبل ها و نیز پرورش اسب های اصیل که بتوانند در سطح مسابقات جهانی حاضر شوند نیز حتما بهره مند گردد. فقط داشتن و لذت بردن از تماشای میادین اسبدوانی کافی نیست و لازم است تا نگرش سرمایه گذاران در این صنعت به دلیل ریسک های موجود از جمله بیماری های مختلفی که دامنگیر اسبهایشان می شود تغییر پیدا کند. مکمل تزریقی و داروی اسب کورسی dmg یکی از این محصولات بی نظیر به منظور حفظ سلامت و تقویت اسب های مسابقه به شمار می رود. این مهم به خصوص در کشور ما که از حیث پرورش و نگهداری از انواع نژادهای اسب اصیل دارای سوابق و تاریخچه درخشانی می باشد حائز اهمیت فراوانی می باشد. پرورش هم یک صنعت است و هم شخصیت اسب را می تواند در میادین جهانی آشکار سازد. از همین رو اقدامات زیربنایی به منظور سلامت و ارتقای این صنعت از اهمیت انکارناپذیری برخوردار است.اسب کورسی؛ ضعیف یا قوی

همانطور که از نام این نوع اسب آشکار است باید از یک اسب کورسی توقع داشته باشیم تا با توانایی خودش در مسابقات مختلفی شرکت کند و در نتیجه اهمیت تغذیه و ضرورت بهره گیری از مکمل های مغذی و توانمند سازی که به حفظ و تقویت ماهیچه ها و عضله سازی در اسب می پردازد در این شرایط بیش از هر دوره دیگری مطرح می شود. اسب های ضعیف یا به طور کلی فاقد استقامت و توان جسمی لازم در کورس های رقابتی جایی ندارند و بنابراین استفاده از مشاوره متخصصان دامپزشکی در این زمینه می تواند به بهینه سازی روند تقویت اسب های کورسی با بهره گیری از انواع داروهای مکمل از قبیل داروی اسب کورسی DMG و ارتقای سلامت اسب یاری برساند. توصیه می کنیم این محصول را از مراکز فروش داروهای دام و طیور و با نظر متخصصان دامپزشکی تهیه و مصرف نمایید و خودسرانه از آن استفاده نکنید که می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای اسبتان رقم بزند.داروی اسب کورسی یک داروی سالم و بی خطر

داروی اسب کورسی DMG مطابق استانداردهای کیفی و بر اساس معیارهای سلامت مورد تایید انجمن دامپزشکان استرالیا تولید شده و در بازارهای بین المللی عرضه شده است. این دارو به هیچ وجه جزو داروهای دوپینگی و زیان آور محسوب نشده و اصولا نوع کاربرد این دارو صرفا به عنوان یک مکمل تقویتی و موثر در حفظ سلامت و استقامت اسب های کورسی مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند وجود مکمل های جعلی و بدون کیفیت و شاید با ساختاری مشابه موجب شده است تا مشتریان این محصول با نوعی وسواس نسبت به تهیه و خرید این محصول اقدام کنند ولی با این وجود به شما پیشنهاد می کنیم که داروی اسب کورسی مذکور را صرفا از مراکز فروش معتبر و با کیفیت واقعی خریداری نمایید.داروی اسب کورسی که به شکل محلول تزریقی تولید شده است دارای مشخصات و ترکیبات زیر می باشد

ساختار شیمیایی: محلول دی متیل گلیسین هیدروکلراید

عنوان تجاری: سرم NV DMG تزریقی

کد محصول: 61343

مصارف سرم تزریقی DMG: یاری رسانده به بهبود روند دریافت اکسیژن و کاهش سطح اسید لاکتیک در اسب ها.

هشدار: این محلول صرفا باید توسط جراحان زبده دامپزشکی تجویز و مورد استفاده قرار گیرد.

زمان انقضا: 5 سال پس از تاریخ تولید

هشدارهایی درباره داروی اسب کورسی dmg

با در نظر گرفتن معیارهای swa در گروه داروهای خطرناک قرار می گیرد.

با این همه استاندارد سلامت و شناسایی داروهای شیمیایی و خطرساز استرالیا یا ADG داروی اسب کورسی مذکور فاقد مواد مضر و خطرناک می باشد.

این محلول موجب تحریک پوست و چشم می شود. در صورت تماس با پوست یا چشم حتما پزشک را در جریان بگذارید.

در زمان استفاده از نفس کشیدن عمیق و فرو بردن آن به همراه تنفس اجتناب کنید. این محلول را از دسترس کودکان دور نگه دارید. توصیه های ایمنی را در خصوص استفاده از داروی اسب کورسی dmg جدی بگیرید.

برای دفع این محلول در مقادیر کم از آن را در لفافه های کاغذی بپیچید و در حجم بیشتر از روش دفع زباله های صنعتی استفاده کنید.

داروی اسب کورسی dmg را در دمای 30 درجه سانتیگراد نگهداری نمایید.

مطابق استانداردهای سلامت SWA، NTP و IARC این محلول فاقد مواد شیمیایی مضر و سرطان زا می باشد.

ترکیبات داروی اسب کورسی dmg

دی متیل گلیسین هیدروکلراید

بنزیل الکل

آب

نکته: میزان و مدت استفاده از این محلول به صورت مقطعی و کوتاه مدت و در طول 4 تا 5 روز باید انجام گیرد. زمان استفاده از این محلول و در معرض آن قرار گرفتن در هر روز حداکثر 15 دقیقه می باشد.

نکات ایمنی آتش نشانی

بر اساس استانداردهای ایمنی آتش نشانی این محصول خطر اشتعال نداشته و بنابراین احتراق زا به شمار نمی رود.

مشخصات فیزیکی داروی اسب کورسی dmg

رنگ: بدون رنگ

بوی نامطبوع: بنزیل الکل سرد

میزان حلالیت: کاملا در آب حل می شود

نقطه جوش: 100 درجه سانتیگراد

اطلاعات زیست محیطی داروی اسب کورسی dmg

از آنجا که اطلاعات کافی به منظور مخرب بودن آن برای محیط زیست وجود دارد بنابراین فاقد اصالت و سلامت لازم در این زمینه می باشد.

تولید کننده داروی اسب کورسی dmg

این محلول توسط شرکت استرالیایی Ceva Animal Health Pty Ltd تولید شده و در بازارهای بین المللی عرضه شده است.

منبع