0

هیچ محصولی وجود ندارد

0 ریال جمع مبلغ

مکمل رشد کره اسب

مکمل رشد کره اسب برای تقویت استخوان ها و بافت های کلاژنی بدن اسب استفاده می شود و اغلب دارای مواد غذایی همچون ویتامین، عناصر ریز مغذی، اسید آمینه، منیزیم، پربیوتیک ها است که به تقویت رشد اسب در سال های اول زندگی آن کمک می کند. مکمل رشد کره اسب که به عنوان یک مکمل غذایی برای تغذیه است به صورت علمی طراحی شده و برای تعادل در رژیم غذایی اسب در حال رشد استفاده می شود. عدم توازن تغذیه ای باعث می شود تا اسب های در حال رشد، بیماری های ارتوپدی پیشرفته در آن ها شیوع پیدا کند و از این رو مکمل رشد کره اسب تضمینی برای حفظ سلامتی اسب در طول رشد می باشد. عناصر حیاتی برای رشد، تقویت استخوانی، و پیشگیری از بیماری ها و اختلالات عضلات و غضروف و استخوان، با تغذیه از مکمل رشد کره اسب امکانپذیر خواهد بود. آگاهی پرورش دهندگان از ترکیبات مکمل رشد کره اسب، موجب انتخاب محصولی بهتر، و درنتیجه پرورش اسبی سالم خواهد شد. برای تقویت اسب و تهیه رژیم غذایی مناسب برای اسب، باید مواد مغذی لازم برای رشد اسکلتی مناسب را بشناسیم. با آگاهی از مشخصات و ترکیبات مواد غذایی متفاوت، دانش درباره شیوه تغذیه، و میزان و نوع خوراک، میزان رشد اسب را تخمین زده، و عناصر حیاتی برای تأمین آنها را تهیه کنیم. هرچند تولید کنندگان مکمل رشد کره اسب این آگاهی ها را ترکیب و محصول مورد نیاز را به بازار ارائه می دهند، اما آگاهی داشتن نسبی پرورش دهندگان اسب، برای مراقبت بهتر از کره اسب ها ضروری است.

ترکیبات ضروری در مکمل رشد کره اسب

کلسیم اولین ماده معدنی است که اغلب در مکمل رشد کره اسب مورد توجه قرار می گیرد. کلسیم حدود 35 درصد از ساختار استخوانی را تشکیل می دهد، و تقریباً 99 درصد از کلسیم موجود در بدن، در استخوان و دندان ها یافت می شود. مکمل رشد کره اسب که به خوبی تمامی عناصر مورد نیاز را متعادل و بالانس کرده است، برای صاحبین اسب ها این اطمینان را به بار می آورد که مواد معدنی ضروری برای مراقبت و پرورش کره اسب ها فراهم شده است.

دستور العمل مصرف مکمل رشد کره اسب

دستور العمل مکمل رشد کره اسب نشان می دهد که کره اسب ما حداقل باید روزانه 8 پوند (3.6 کیلوگرم) کنسانتره غلات دریافت کند. این دستور العمل برای تأمین کافی مواد مغذی طراحی شده است. متأسفانه برخی صاحبان اسب نمی خواهند که بیش از 5 پوند (2 کیلوگرم) غلات به کره اسب خود بدهند.

اگر کره اسب ها با ترکیبی از 5 پوند غلات مخلوط با یونجه (14 پوند یا 6.3 کیلوگرم) تغذیه شود، مواد مغذی همچون فسفر، مس و روی تأمین نخواهد شد و کره اسب از این نظر دچار سوء تغذیه می شود.

برای تأمین مواد مغذی ضروری، صاحب اسب می تواند سطح کنسانتره را به 4 پوند غلات کاهش دهد، و به جای 1 پوند کسر شده، مکمل رشد کره اسب را به جیره غذای کره اسب اضافه کند تا مواد مورد نیاز اسب بالانس بشوند. بدین ترتیب، دستور العمل نهایی چنین خواهد بود: 14 پوند (6.3 کیلوگرم) یونجه، 4 پوند (1.8 کیلوگرم) کنسانتره غلات، و 1پوند (0.45 کیلوگرم) مکمل رشد کرده اسب.

از آنجا که عدم تعادل مواد غذایی، عامل بالقوه در ابتلا به بیماری های استخوانی DOD در کره اسب ها می شود، این اهمیت دارد که رژیم های غذایی مناسب کره اسب شناسایی و با مواد مغذی بهبود بیابند. شناخت مواد مغذی ضروری، نخستین گام در تغذیه مناسب اسب است. همچنین می بایست متغیرهای مرتبط با تغذیه کره اسب ها را بشناسید. پس از جمع آوری و ترکیب این اطلاعات، اینک شناخت برند معتبر و ترکیبات مناسب مکمل رشد کره اسب می تواند رژیم غذایی مناسبی را برای کره اسب شما طراحی کند. کارشناسان تولید و فروش مکمل رشد اسب، می توانند راهنمایی های لازم را در اختیار شما بگذارند تا از رشد سالم اسب خود اطمینان خاطر داشته باشید.

مکمل رشد کره اسب pmc

مکمل رشد کره اسب pmc برای رشد سیستم ساختاری اسب ها مناسب است. که برای اسب هایی در شرایط متفاوت، مناسب است. بطور مثال با انتقال به مادیان باردار، برای تضمین رشد مناسب جنین؛ برای اسب های ورزشکار هنگام تمرین؛ کمک به احیای اسب ها پس از عمل جراحی، و به منظور ترمیم استخوان ها و مفاصل.

ترکیبات این محصول بدین ترتیب طراحی شده اند:

کلسیم (از منابع متنوع)، دانه های پخته شده و سیب، پروتئین هیدرولیزات (کلاژن مخصوص کره اسب 11 درصد، بی از 3درصد منابع پروتئین دریایی)، مشروبات الکلی، مواد معدنی و مغذی کمکی، گلوکوزامین، لاکتو پروتئین، سیلیکون، منیزیوم، MSM.

فروشگاه آرش اطلاعات لازم را در مورد محصول با کیفیت، با ترکیب و مواد مغذی ضروری در اختیار شما قرار خواهد داد و بهترین مکمل رشد کره اسب را به شما ارائه خواهد داد.

S25-9x.jpg

1/3

روبوست (Breeding Robust)

دسته بندی: کره و مادیان

غیر دوپینگ

انتخاب شکل بسته بندی

جهت افزودن محصول به سبد خرید ,ابتدا شکل بسته بندی را انتخاب نمایید

 • مادیان آبستن و شیرده :2 پیمانه روزانه
  کره های 6 ماه: نیم پیمانه
  کره های یک ساله: 1 پیمانه
  اسب های بزرگسال: 1 پیمانه

 • Vitamin A 60000 IU, Vitamin D3 5000 IU, Methionine 480 mg, Lysine 1147 mg
  سولفات مس 64 میلی گرم، مس چلاته 16 میلی گرم، سولفات روی 80 میلی گرم، روی چلاته 20 میلی گرم

 • حاوی سویا به عنوان منبع پروتئین مورد نیاز
  تقویت سیستم اسکلتی اسب
  منبع مس و روی جهت رشد و بهبود یال، دم و سم
  مقادیر بالای ویتامین A ، ویتامین D3 لازم برای رشد مناسب استخوانها تقویت استحکام استخوانها
  دارای مواد مغذی کافی برای رشد سیستم اسکلتی اسب
  دارای کلسیم و فسفر برای رشد سیستم اسکلتی اسب
  حاوی اسید فولیک برای تشکیل سلول و متابولیسم دی ان ای

سایر مشخصات

نوع حیوان

اسب

شکل ظرف

سطل

ویژگی

غیر دوپینگ

کشور سازنده

ایرلند

توضیحات

ویژه رشد و تقویت سیستم استخوانی کره ها
عدم تعادل تغذیه ای نقش مهمی در بیماریهای استخوانی در اسب دارد. این مکمل مواد مغذی کافی برای رشد سیستم اسکلتی اسب را در اختیارش قرار می دهد. دارای کلسیم و سایر مواد فسفر، ویتامین ها و اسیدهای آمینه می باشد و با پروتئین بسیار خوش خوراک سویا مخلوط شده است تا سیستم اسکلتی اسب قوی شود و باقی بماند. این دارو برای جلوگیری از ابتلا اسب به کمبودهای تغذیه ای منجر به بیماری های متابولیکی استخوانی طراحی و تولید شده است. همچنین حاوی مس، روی، ویتامین آ، ویتامین D3، و اسید های آمینه ضروری متیونین و لیزین می باشد.
به طور مخصوص برای برخورداری از رشد مناسب اسب های در حال رشد فرموله شده است.

ثبت نظر