0

هیچ محصولی وجود ندارد

0 ریال جمع مبلغ

خمیر انگل

خمیر انگل برای درمان بیماری های گوارشی مربوط به شیوع انگل در اسب ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل خوراکی انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع انگل، شرایط اسب، وزن و سن آن انتخاب می شود و به صورت دوره ای به اسب خورانده می شود. خمیر انگل برای درمان انگل اسب یا جلوگیری از پیشرفت آن ها به این حیوانات خورانده می شود. این محصولات دارای ترکیبات مختلفی هستند که هر کدام نیز بسته به نوع خود برای رده ی سنی یا اسب با شرایط خاص مانند بارداری و ... مورد استفاده قرار می گیرند. برای جلوگیری از مشکلات حاصل از انگل روده ای و معده ای در اسب باید این جانوران به صورت مرتب تحت برنامه ی مبارزه با انگل قرار گیرند و خمیر انگل که حاوی داروهای مختلف ضد انگل است به آن ها خورانده شود. برخی از انواع خمیر انگل برای انگل های تنفسی و پوستی نیز مناسب هستند و برای کولیک نیز می توانند یک پیشگیری مناسب محسوب شوند.

@title
@title

1/3

خمیر انگل ورما پیست

دسته بندی: داروی ضد انگل

غیر دوپینگ

انتخاب شکل بسته بندی

جهت افزودن محصول به سبد خرید ,ابتدا شکل بسته بندی را انتخاب نمایید

  • 1- برای اسب های بالغ, مادیون آبستن و مادیون شیرده 1 خمیر کامل صبح ,ناشتا داده شود و پس از 1 الی 2 ساعت غذای صبح داده شود .
    2- برای کره ی زیریک سال نصف خمیر صبح ,ناشتا داده شود و پس از 1 الی 2 ساعت غذای صبح داده شود.
    - پیشنهاد این شرکت برای تکرار این داروی ضد انگل 6الی 8 هفته می باشد - برای کره اسب هر 4 هفته تکرار شود .
    - چنانچه پس از استفاده از داروی ضد انگل در مدفوع اسب انگل های بالغ که قابل رویت با چشم غیر مسلح باشد , مشاهده شد ,بهتر است خمیر ضد انگل پس از 14 روز تکرار و بعد از آن در بازه ی 6 الی 8 هفته تکرار شود .

  • پیپرازین و اکسفندازول

سایر مشخصات

نوع مکمل حیوانات

درمانی

نوع حیوان

اسب

کاربرد

مناسب برای درمان خارش دم ناشی از انگل پوستی

دوز درمانی

هر خمیر قابل مصرف برای 600 کیلوگرم اسب میباشد .

شکل دارویی

خمیر

شکل ظرف

سرنگ

ویژگی

غیر دوپینگ

کشور سازنده

استرالیا

توضیحات

اثر بخشی در برابر طیف گسترده از انگلهای بالغ و مقاوم همانند انگل بزرگ معده . انگل پوستی و ... از مشخصه این محصول میباشد .همچنان از پخش انگل در بدن اسب جلوگیری میکند .
مصرف این محصول برای مادیان آبستن پیشنهاد نمیشود .

ثبت نظر